Reklama

Reklama

Rzecznik Eminema odpowiada na zarzuty wobec rapera. Chodzi o pobicie Rihanny przez Chrisa Browna

Do sieci wyciekło nagranie, na którym Eminem popierał agresję Chrisa Browna wobec Rihanny.

Eminem popierał agresję Chrisa Browna wobec Rihanny?

Filmik pojawił się na Reddicie. Na nagraniu słychać m.in. wers: "Of course I side with Chris Brown, I'd beat a bitch down too" ("Oczywiście, że popieram Chrisa Browna, też biłbym d***ki"). Filmik miał pochodzić z 2009 roku, kiedy Eminem pracował nad albumem "Relapse".

Wersy słyszane na nagraniu są wyrwane z kontekstu, jednak cała ostateczna wersja utworu jest dość kontrowersyjna. Slim opisuje morderstwo Dakoty Fanning i w niewybrednych słowach zwraca się do Angeliny Jolie, Carmen Electry i własnej matki.

Reklama

Sytuacja wzburzyła internautów. Sam raper nie tłumaczył się, zrobił to za to jego rzecznik. W oświadczeniu napisał: "Wyciekło coś, co ma ponad 10 lat. Po tym jak Eminem to nagrał, wywalił to i przepisał. Oczywiście jego relacje z Rihanną są znakomite".

Raper wielokrotnie współpracował z Rihanną. Nagrali razem takie przeboje jak "Love the Way You Lie", "The Monster" i "Numb". W 2014 roku odbyli wspólną trasę koncertową.

Przypomnijmy, iż Chris Brown w 2009 roku dotkliwie pobił Rihannę, co w późniejszym czasie zakończyło się sądowym zakazem zbliżania się do wokalistki i karą pięciu lat więzienia w zawieszeniu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy