Reklama

Reklama

Rubik: Ostatnie przygotowania

21 czerwca odbędzie się ślub Piotra Rubika z Agatą Paskudzką. Kompozytor w ostatni czwartek (5 czwartek) przyjął sakrament bierzmowania, który jest wymagany do zawarcia związku małżeńskiego przed ołtarzem.

Popularny kompozytor już dawno przeszedł kurs przygotowujący do bierzmowania, ale święty sakrament postanowił zaś przyjąć wśród innych wiernych, uroczyście i z przepiękną oprawą. A to zdarza się w lokalnych parafiach najwyżej dwa razy w roku - donosi "Fakt".

Rubik na każdym kroku podkreśla, że jego wybranka Agata jest jego wielką miłością, dlatego chce by ślub z modelką był jak z bajki.

Wszystko jest już prawie zapięte na ostatni guzik. Suknia i garnitur państwa młodych uszyte na miarę u najlepszych projektantów, obrączki wybrane i kupione, a co najważniejsze - zaplanowane wesele w Hotelu im. Jana Pawła II na wrocławskim Ostrowie Tumskim. Wszystko to kosztowało będzie Rubika około stu tysięcy złotych. Nawet pomimo że na wesele para zaprosiła tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół - podkreśla "Fakt".

Reklama

Pierwszym tańcem na weselu będzie walc angielski. Para uczyła się kroków pod okiem instruktorki jednej z najlepszych szkół tanecznych w Warszawie. Za godzinę lekcji płacili około dwustu złotych.

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy