Reklama

RPWL i Quidam na trasie

Wszyscy, którym przypadła do gustu płyta "God Has Failed" niemieckiej formacji RPWL, z niecierpliwością czekają na nowy album formacji. Płyta ukaże się w marcu. W tym samym czasie zespół pojawi się w Polsce i zagra trzy koncerty. Na trasie po naszym kraju towarzyszyć mu będzie grupa Quidam, która także w marcu uraczy nas swoim nowym wydawnictwem.

RPWL to zespół pochodzący z Monachium i istniejący od 1997 roku. Początkowo działał jako tzw. "cover band", prezentując na koncertach wyłącznie kompozycje Pink Floyd. Nazwa grupy pochodzi od pierwszych liter nazwisk członków-założycieli kwartetu.

Reklama

W 1999 roku muzycy skomponowali własny materiał, który przedstawili na debiutanckiej płycie "God Has Failed", wydanej pod koniec 2000 roku. Spotkała się ona z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków. Również w Polsce osiągnęła zaskakująco wysoką sprzedaż. W marcu pojawi się drugi album, zatytułowany "Try To Kiss The Sun", który muzycy promować będą także w Polsce.

RPWL i Quidam wystąpią razem: 11 marca w Poznaniu (Kino "Grunwald"), 12 marca w Warszawie (Proxima) i 13 marca w Krakowie (Miasto Krakoff).

Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 złotych, a w dniu koncertu będą droższe o 10 zł.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Quidam | RWPL | has | has | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje