Reklama

Roxette: Na pewno wrócimy

Ciężkie chwile przeżywali niedawno fani duetu Roxette, gdy okazało się, że Marie Friedriksson musiała przejść skomplikowaną i niebezpieczną operację usunięcia guza mózgu. Na szczęście wygląda na to, że wokalistka niebawem wróci do pełni sił i grupa znów zacznie normalną działalność. W wywiadzie Per Gessle zapewnił nas, iż kariera Roxette jeszcze nie zakończyła się.

- Mieliśmy w planie kolejne tournee, ale po tym, jak Marie zachorowała we wrześniu, musieliśmy je odwołać. Teraz wraca powoli do zdrowia, choć do końca roku będzie musiała odpocząć - jednak w przyszłości na pewno pojawią się następne płyty Roxette - mówi Gessle.

Reklama

- Na razie nie mogę powiedzieć, kiedy znów będziemy razem pracować, wszystko zależy od Marie. To, co ją spotkało, jest bardzo poważne i to ona sama musi zdecydować, kiedy będzie gotowa wrócić do pracy.

Roxette, to obok Abby, najpopularniejsza grupa w historii szwedzkiej muzyki. Gessle nie chce jednak porównywac obu zespołów.

- Osobiście jestem wielkim fanem ABBY, szczególnie ich popowych rzeczy, takich jak SOS,.When I Kiss The Teacher, Honey Honey - tego typu popowej konfekcji. Uwielbiam te piosenki. Nie przepadam natomiast za tymi wielkimi przebojami typu I Had A Dream.

- Sądzę jednak, że pod względem kompozytorskim reprezentujemy zupełnie inną klasę - oni byli mistrzami w tej robocie, a ja wciąż się uczę - twierdzi skromnie współautor największych przebojów duetu Roxette.

Cały wywiad z Roxette możesz przeczytać tutaj!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Roxette | wroc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje