Reklama

Reklama

Rondinelli nagra płytę

Bobby Rondinelli, słynny perkusista, mający na koncie współpracę chociażby z Rainbow, Black Sabbath i Doro, obecnie jest członkiem grupy Blue Oyster Cult. Zupełnie nie przeszkodziło mu to w rejestrowaniu materiału na album innego projektu, który ochrzcił swoim nazwiskiem.

Zespół Rondinelli ma już na swoim koncie wydawnictwa fonograficzne (np. album "Wardance" z 1999 roku), które jednakże są bardzo trudno dostępne ze względu na mały nakład. To się powinno teraz zmienić, gdyż nowe piosenki perkusisty ukażą się na albumie z logo niemieckiej wytwórni MTM, specjalizującej się w melodyjnej odmianie rocka.

A płyty Rondinelli warto będzie poszukać w sklepach, chociażby przez wzgląd na muzyków, którzy materiał nagrają. Obok Bobby'ego zarejestrują je bowiem: basista Neil Murray (m.in. Black Sabbath, Gary Moore), wokalista Tony Martin (Black Sabbath, The Cage) oraz brat Bobby'ego, Teddy, który nagra wszystkie partie gitarowe. Pierwotnie śpiewać w Rondinelli miał Glenn Hughes, ale liczne zobowiązania nie pozwoliły mu na zaangażowanie się w ten projekt muzyczny. Nie można wykluczyć, że lista muzyków ulegnie wydłużeniu.

Reklama

Premiera płyty odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje