Romelu Lukaku miał romans z kontrowersyjną gwiazdą? Przyłapali ich razem

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Romelu Lukaku to największy pechowiec meczu Belgia - Słowacja na Euro 2024. Jeszcze rok temu media plotkowały nie o jego formie, a o romansie, w który uwikłać miał się piłkarz Romy. Z kim przyłapano potężnego Belga?

Megan Thee Stallion miała romans z Romelu Lukaku?
Megan Thee Stallion miała romans z Romelu Lukaku?Stu Foster/Jason KempinGetty Images

17 czerwca Belgowie sensacyjnie przegrali ze Słowakami w swoim pierwszym meczu na Euro. Największym pechowcem meczu był niewątpliwie Romelu Lukaku.

Napastnik Romy dwukrotnie trafiał do siatki i dwukrotnie po interwencji VAR-u anulowano jego bramki. Ponadto gwiazdor Belgii kilkukrotnie zmarnował doskonałe sytuacje do strzelania gola.

Romelu Lukaku miał romans z Megan Thee Stallion? Plotki obiegły sieć

W czerwcu 2023 roku Lukaku był tematem mediów z nieco innego powodu. Piłkarza przyłapano w obecności słynnej raperki Megan Thee Stallion. Szybko pojawiły się plotki o potencjalnym romansie.

Para została dostrzeżona na imprezie nad jeziorem Como na ślubie ówczesnego kolegi z drużyny Lukaku, Lautaro Martineza, kiedy to czule się obejmowała i trzymała za ręce.

Jak zauważał serwis TMZ.com zarówno piłkarz, jak i raperka, związani byli z agencją rozrywkową Jaya-Z, Roc Nation. Fani natomiast zaczęli spekulować, że utwór "Phony Ppl", w którym Stallion rapowała o "tatuśku z Europy", miał dotyczyć właśnie piłkarza.

Ostatecznie plotka umarła po kilku tygodniach, żadna ze stron nie potwierdziła, że coś było na rzeczy. W kolejnych tygodniach potwierdzono jedynie inne rozstanie. Po przejściu Lukaku do Romy z Interu, zakończył on współpracę z firmą Jaya-Z.

Romelu Lukaku u boku Megan Thee Stallion na ślubie Lautaro Martineza (2023 r.)
Romelu Lukaku u boku Megan Thee Stallion na ślubie Lautaro Martineza (2023 r.)SplashNews.comEast News

Kim jest Megan Thee Stallion?

Megan Thee Stallion to raperka robiąca furorę na całym świecie. Na koncie takie hity jak "WAP", "Body" i "Hot Girls Summer". Niedawno ruszyła w kolejną światową trasę koncertową, która połączona jest z promocją jej trzeciego albumu "Megan".

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}