Reklama

Rodzinne święta Steczkowskich

Boże Narodzenie to bez wątpienia najbardziej rodzinne i radosne święto. A jeśli ma się dużą rodzinę, to radość jest jeszcze większa. Tak też zapowiadają się święta u Magdaleny Steczkowskiej, wokalistki grupy Indigo, która opowiedziała o tym INTERIA.PL.

- Tym razem będę spędzała święta z rodziną mojego męża [Piotra Królika, perkusisty Indigo - przyp. red.] w rodzinnej miejscowości Mogilany, natomiast moja rodzina spotka się po raz pierwszy w domu mojej siostry Justyny.

Reklama

- Mam nadzieję, że uda mi się tam do nich możliwie jak najszybciej dojechać - mówi nam Magda Steczkowska.

- W Wigilię jak zwykle będzie bardzo tradycyjnie, rodzinnie, na stole pojawią się wszystkie przepyszne potrawy, które stworzy nasza mama. Nie zabraknie oczywiście śpiewania kolęd.

- A u nas to dopiero będzie wesoło, bo rodzina mojego męża, rodzina Królików, jest tak samo muzykalna, jak Steczkowscy - dodaje wokalistka Indigo.

Magda Steczkowska zamierza równie aktywnie spędzić Boże Narodzenie. W ramach kolędy odwiedzi m.in. Grzegorza Turnau'a.

- Kilka dni temu była u mnie muzyczna dusza rodziny Królików - Kazimierz, który organizuje w pierwszy dzień świąt tradycyjną kolędę. Chodzimy od domu do domu, gramy i śpiewamy, jesteśmy poprzebierani.

- Przyszedł do nas, by ustalić szczegóły, co gramy, na czym gramy, kto śpiewa i tak dalej. Bez niego byłoby to ciężko zorganizować - opowiada nam wokalistka Indigo.

- Odwiedzimy też Grzesia Turnau'a, który mieszka w pobliżu. Zawsze jest chętny do pójścia z nami, choć dochodzi głównie do drzwi, bo mu zimno (śmiech) - kończy Magda Steczkowska.

Próbkę kolęd w wykonaniu Magdy i jej kolegów z zespołu można usłyszeć w naszym sklepie Melo.pl. Specjalnie na święta Indigo nagrało nowy utwór "W noc spokojną". Można go kupić już za 1,49 zł.

Jeśli chcesz go posłuchać kliknij tutaj!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: magda | narodzenie | Boże Narodzenie | steczkowska | święta | Magda & Indigo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje