Reklama

Reklama

Rodzina Britney Spears zaniepokojona kolejnym romansem?

Mówi się, że członkowie rodziny Britney Spears są nieco zaniepokojeni jej potencjalnym związkiem z tancerzem Samem Asgharim.

Mówi się, że członkowie rodziny Britney Spears są nieco zaniepokojeni jej potencjalnym związkiem z tancerzem Samem Asgharim.
Rodzina Britney Spears (na zdjęciu razem z Tinashe) nie jest zadowolona z jej nowego romansu? /Christopher Polk /Getty Images

Wokalistka poznała się z tancerzem i aktorem na planie wspólnego teledysku z Tinashe "Slumber Party". W sobotę (26 listopada) byli na wieczornej randce na kolacji, czym pochwalił się Ashgari. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie z restauracji, jednak zostało ono później usunięte.

Media natychmiast podchwyciły plotkę i zaczęły informować o romansie tancerza i Spears.

Tymi doniesieniami zaniepokoili się bliscy Britney, którzy martwią się, że jej nowy chłopak wykorzysta gwiazdą jako trampolinę do sławy.

Reklama

Magazyn "Heat" ustalił, że Asharim przede wszystkim jest trenerem personalnym, który za wszelką cenę próbuję zrobić karierę w muzyce.

"To trener personalny, chodzący na castingi do teledysków. Teraz uderzył do Britney i zauważył, że go lubi. Sam odkrył więc, że dzięki temu zainteresowaniu może zdobyć więcej propozycji pracy" - zdradzał informator magazynu.

"Britney zauroczyła się w nim na planie klipu 'Slumber Party' ponieważ po części jest zdesperowana. Sam wysłał jej kwiaty i mówił jej, że jest piękna i za nią tęskni" - czytamy w "Heat".

Niezadowolony z obrotu sprawy jest również ojciec Britney, Jamie.

"Jamie zastanawia się nad motywami Sama. Kiedy opublikował zdjęcie z Britney, jej menedżment nakazał mu usunięcie fotografii, a na taką decyzję wpływ miał również ojciec Spears" - spekuluje magazyn.

Nieoficjalnie mówi się, że Spears nie ma zamiaru zrywać z nowym chłopakiem. Miała go przedstawić swoim dzieciom, 11-letniemu Seanowi Prestnowi i 10-letniemu Jamesowi.

Teledysk do utworu "Slumber Party" zobaczono już ponad 38 milionów razy. Promuje on płytę Spears "Glory" z sierpnia 2016 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama