Reklama

Rod Stewart po 26 latach

Trzecia część serii klasyków muzyki jazzowej w wykonaniu Roda Stewarta, zatytułowana"Stardust", zadebiutowała na szczycie listy "Billboardu". Jest to pierwszy numer jeden piosenkarza od 1978 roku, kiedy to na 1. miejscu znalazła się płyta "Blondes Have More Fun".

"Najważniejsze dla mnie jest to, że ludzie kochają tą płytę. Przyznam, że pierwsze miejsce sprawiło również i mnie wiele radości" - powiedział Rod Stewart.

Reklama

Przypomnijmy, ze poprzednie części serii "The Great American Songbook" zadebiutowały na miejscu 4. ("It Has To Be You" z 2002 roku) i 2. ("As Time Goes By" z 2003 roku).

Rod Stewart zakończył dwutygodniowy pobyt na szczycie notowania albumu "50 Number Ones" George Straita, który spadł na 3. miejsce.

Na pozycję 2. awansował Nelly. Album "Suit" kontynuuje marsz w górę listy. Zajął on miejsce Ushera, którego reedycja "Confessions" spadła na pozycję 4.

Do pierwszej dziesiątki powrócił pośmiertny album Raya Charlesa, "Genius Loves Company". Płyta awansowała z miejsca 13. na 5.

Oczko niżej zadebiutowała płyta "Futures" grupa Jimmy Eat World. Jak na razie album sprzedał się dużo lepiej od ich debiutu "Jimmy Eat World" z 2001 roku, który znalazł się tylko na pozycji 54.

Kolejną nowością w notowaniu jest składanka największych przebojów duetu Brooks & Dunn, "The Greatest Hits Collection Vol. 2". Pierwsza część kompilacji, wydana w 1997 roku zadebiutowała na "Billbordzie" również na pozycji 7.

Pierwszą dziesiątkę zamykają Celine Dion ("Miracle" spada z 4. na 8.), Hillary Duff ("Hillary Duff" z 6. na 9.) i Tim McGraw ("Live Like You Were Dying" spadł z 9. na 10.).

Na liście najpopularniejszych singli w czołówce nie doszło do zmian. Drugi tydzień z rzędu na 1. miejscu znajduje się duet Ushera i Alicii Keys "My Boo".

Na 2. pozycji wciąż tkwi Ciara z piosenką "Goodies", a tuż za nią znajduję się trio Destiny's Child z singlem "Lose My Breath".

Z 7. miejsca na 4. awansował Snoop Dogg z utworem "Drop It Like It's Hot", w którego nagraniu pomógł raperowi Pharell.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rod

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje