Reklama

Robert Plant i Alison Krauss na święta ("Light of Christmas Day")

Robert Plant i Alison Krauss nagrali utwór, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu "Love the Coopers" ("Kochajmy się od święta"). Utwór "The Light Of Christmas Day" będzie promować płytę z muzyką z filmu, której premiera zapowiadana jest na 13 listopada.

Robert Plant i Alison Krauss znowu razem

Komedia w reżyserii Jessiego Nelsona to bożonarodzeniowa historia pewnego rodzinnego zjazdu. Choć przygotowania do rodzinnego świętowania wydają się być dopięte na ostatni guzik, rodzinę Coopersów zaskoczy tego wieczoru niejeden niespodziewany gość i nieoczekiwany prezent. Przy okazji na jaw wyjdą rodzinne sekrety...

Reklama

W obsadzie filmu "Kochajmy się od święta" zobaczymy między innymi gwiazdy takie jak: Diane Keaton, John Goodman, Olivia Wilde, Ed Helms, Amanda Seyfried, Marisa Tomei, Alan Arkin, Jake Lacy, Anthony Mackie i Steve Martin.

Obok duetu Robert Plant i Alison Krauss, na ścieżce dźwiękowej do filmu usłyszymy m.in. utwory Boba Dylana i Stinga, a także: Fleet Foxes, Otisa Reddinga, Ninę Simone, Sixpence None The Richer, The Dodos i Nicka Urata.

Polska premiera filmu odbędzie się 4 grudnia 2015.

Przypomnijmy, że Robert Plant i Alison Krauss mają już na koncie wspólny album "Raising Sand" za który w 2009 roku zgarnęli pięć statuetek Grammy.

Sprawdź tekst utworu "Light of Christmas Day" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Plant | Alison Krauss | Kochajmy się od święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje