Reklama

Reklama

Robert Janowski ("Twoja twarz brzmi znajomo") świętuje rocznicę ślubu. Kim jest jego żona?

Przy okazji 8. rocznicy ślubu Robert Janowski opublikował wzruszający wpis na Instagramie. Chociaż Monika jest trzecią żoną gwiazdy "Twoja twarz brzmi znajomo", widać, że para jest w sobie zakochana na zabój.

Robert Janowski świętuję ósmą rocznicę śłubu

Robert Janowski świętuje z trzecią żoną tak zwaną brązową rocznicę ślubu. Jak widać, po 8 latach wciąż jest zakochany na zabój w swojej partnerce. Na Instagramie opublikował kilka zdjęć z ukochaną, które opatrzył pięknym opisem. "Nasze małżeństwo jest CUDEM" - podsumował związek uczestnik trwającej 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Monika Janowska także odwdzięczyła się rocznicowym postem na swoim profilu.

"Na dziś, na jutro, na kolejne lata. Robert Janowski - dziękuję" - napisała Janowska.

Warto przypomnieć, że to już trzecia żona piosenkarza i byłego prowadzącego programu "Jaka to melodia?". W 1988 roku przed ołtarzem Janowski stanął z Katarzyna Kalicińską-Goczał. Owocem tego związku jest 33-letni syn Makary. Po rozwodzie w 1994 roku Robert Janowski związał się Katarzyną Dańską, jednak dopiero w 2004 roku pobrali się. Z Dańską ma dwie córki -  Anielę i Tolę. Rozwiedli się w lipcu 2011 roku.

Reklama

Z Moniką Głodek artysta ożenił się 14 września 2013 roku.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Robert Janowski wygrywa pierwszy odcinek

W 15. edycji popularnego show Polsatu o wygraną rywalizują Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior. Zwycięzcą odcinka został aktor, prezenter i wokalista Robert Janowski, który wcielił się w polską divę Halinę Kunicką. Swoim wykonaniem piosenki "Od nocy do nocy" z filmu "Noce i dnie" oczarował jury i publiczność w studiu.

Robert Janowski czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz podopiecznego Fundacji Słoneczko, Emmanuela.

"Bardzo bardzo dziękuję za Wasze wsparcie. To był dla mnie bardzo trudny emocjonalnie i fizycznie odcinek. Pierwszy raz w nowej roli w programie i to jeszcze w roli kobiety, cudownej Pani Haliny Kunickiej. Gratuluję i dziękuję WSZYSTKIM KOLEŻANKOM I KOLEGOM, bo każdy miał stres przed tym pierwszym odcinkiem. Każdemu, jak zawsze, należała się wygrana, ale najcudowniejsze jest to, że nagroda trafia zawsze do tych najbardziej potrzebujących. Jestem wzruszony i szczęśliwy, że choć trochę mogłem pomóc Immanuelkowi i jego babci Eli i dziadkowi Wiesiowi. Mam jeszcze jedno marzenie, które 'nazywa się' Kubuś. Kończę więc już pisanie i biorę się za ćwiczenia do następnego odcinka" - napisał w mediach społecznościowych po odcinku Robert Janowski.

W kolejnym odcinku Janowski (niegdyś wokalista grupy Oddział Zamknięty, później prowadzący karierę solową) wcieli się w Czadomana, znanego z przeboju "Ruda tańczy jak szalona", zwycięzcy 13. edycji "TTBZ".
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje