Reklama

Reklama

Robbie Williams tylko drugi

Nowemu przebojowi Robbiego Williamsa "Trippin''" nie udało się zrzucić ze szczytu brytyjskiej listy bestsellerów singlowych piosenki "Push The Button" tria Sugababes. W pierwszej dwudziestce zestawienia pojawiły się interesujące nowości, między innymi premierowe utwory Depeche Mode, Bloc Party, Mariah Carey i Ricky'ego Martina.

"Trippin'" (na 2.) w opinii brytyjskich dziennikarzy miał być "murowanym numerem jeden". Nowy przebój Robbiego Williamsa, który promuje płytę "Intensive Care", był najczęściej granym utworem na Wyspach Brytyjskich w ostatnim tygodniu. Jednak to nie wystarczyło, by zadebiutować na szczycie notowania.

Były członek Take That zrzucił jedynie z miejsca 2. na 3. przebój Pussycat Dolls "Don't Cha".

Drugą najwyższą nowością w zestawieniu jest nowy singel weteranów Depeche Mode zatytułowany "Precious" (na 4.). Być może ciężko w to uwierzyć, ale jest to najlepsze osiągnięcie Depeche Mode w karierze. Wcześniej do 4. miejsca dotarły "People Are People" z 1984 roku i "Barrel Of A Gun" z 1997 roku, ale żadnemu z 40. dotychczasowych singli zespołu nie udało się trafić nawet do pierwszej trójki.

Reklama

O dwie pozycje w dół spadły "We Be Burnin" Seana Paula (z 3. na 5.) i "Gold Digger" Kanye Westa (z 4. na 6.).

Kolejną nowością jest kompozycja "Two More Years" Bloc Party (na 7.). Zespół kierowany przez Kele Okereke nie spoczął na laurach po tym, jak debiutancki album "Silent Alarm" obwołano jednym z kandydatów do miana płyty roku 2005 i opublikował kolejny singel. A nowa płyta trafić ma do sklepów w połowie 2006 roku.

"Song For Lovers" Liberty X w tym tygodniu jest na 8. (poprzednio na 5.).

Podwójny singel Mariah Carey "Get Your Number/Shake It Off" zadebiutował na miejscu 9. To trzeci z rzędu utwór amerykańskiej piosenkarki, który trafił do brytyjskiej "Top Ten", co jest najlepszym osiągnięciem Carey w notowaniu.

Pierwszą dziesiątkę zamyka "Bad Day" Daniela Powtera (11 tydzień w "Top Ten"!).

Poza tym w tym tygodniu do zestawienia trafiły nowe single Ricky'ego Martina ("I Don't Care" na 11.), Rachel Stevens ("I Said Never Again" na 12.) czy Jamesa Blunta ("High" tylko na 16.).

Zgodnie z prognozami na szczycie listy bestsellerów płytowych zadebiutował "You Could Have It So Much Better" Franza Ferdinanda.

Na 2. miejsce spadła Katie Melua z "Piece By Piece".

Zeszłotygodniowe pozycje utrzymali James Blunt z "Back To Bedlam" (na 3.) i KT Tunstall z "Eye To Telescope" (na 5.).

Z 2. na 4. zleciał album "Life In Slow Motion" Davida Gray'a.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do piosenki "Precious " Depeche Mode.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piosenki | party | Depeche Mode | williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy