Reklama

Robbie Williams: Tajny koncert

650 tys. biletów na najnowszą trasę koncertową Robbiego Williamsa rozeszło się w zaledwie siedem godzin. Dlatego wydawać by się mogło, że zdobycie wejściówki na jeden z planowanych koncertów było niezwykle trudne. To jednak nic w porównaniu z występem, jaki piosenkarz dał ostatnio w Amsterdamie. Zaproszonych było tylko 200 gości, a o wydarzeniu wiedzieli tylko nieliczni.

Jak podają holenderskie media, Robbie Williams wystąpił w Amsterdamie na "tajnym" koncercie, w którym udział wzięło jedynie 200 fanów. Bilety można było wygrać w konkursie zorganizowanym przez jedną z rozgłośni radiowych. Co w tym tajnego, skoro wiedział o tym cały kraj?

Reklama

Okazuje się, że miejsce całego wydarzenia, było trzymane w tajemnicy, aby nie dowiedziały się o tym tłumy fanów piosenkarza. Szczęściarze, którzy wygrali bilety, mieli pojawić się w określonym miejscu, skąd do studia, w którym nagrywano show, miał ich zabrać specjalny autobus.

Koncert, który odbył się w piątek, 29 listopada, będzie w przyszłym miesiącu retransmitowany przez holenderską telewizję. 28-letni brytyjski gwiazdor zaprezentował podobno głównie utwory z jego najnowszego albumu, zatytułowanego "Escapology".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams | tajny | koncert | williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje