Reklama

Robbie Williams boi się fanów

Robbie Williams, brytyjski gwiazdor muzyki pop, bardzo lubi spotykać się ze swoimi fanami, ale czasami potrzebuje także pobyć sam i mieć pewność, że nikt mu nie będzie przeszkadzał. Dlatego też w swoim londyńskim domu przygotował sobie specjalne pomieszczenie, w którym w razie potrzeby może ukryć się przed nękającymi go intruzami.

Robbie niejednokrotnie przeżywał niespodziewane spotkania z fanami, którzy dostali się na teren jego posesji. Pierwszym krokiem w zadbaniu o bezpieczeństwo było zamontowanie wartego 4.5 miliona dolarów systemu alarmowego. Aby jednak mieć pewność, że w razie czego będzie naprawdę bezpieczny, wokalista zdecydował się na utworzenie specjalnego "pomieszczenia bezpieczeństwa".

Reklama

Swoim charakterem przypomina ono pokój z filmu "Azyl" z Jodie Foster. Zainstalowano w nim kamery, specjalną linię telefoniczną oraz bezpośrednie połączenie alarmowe z policją. W ten sposób Robbie będzie miał pewność, że jest w stanie schować się przed nękającymi go intruzami i zaczekać na interwencję policji.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams | williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje