Reklama

RMF FM: 1000. wydanie Poplisty

Mnóstwo gwiazd, zaskakujące zwroty akcji i najpopularniejsze piosenki ostatnich czterech lat. To m.in. znajdzie się w jubileuszowym notowaniu Poplisty. Tysięczne wydanie jednej z najpopularniejszych list przebojów w Polsce pojawi się na antenie RMF FM w środę, 5 października, po godz. 18.

Na takie święto fani Poplisty czekali ponad cztery lata. Po raz pierwszy program pojawił się w radiu RMF FM 3 września 2001 roku. Na pierwszym miejscu była wówczas Titiyo z piosenką "Come Along".

Reklama

Od tamtego czasu na Popliście pojawiło się ponad 700 utworów - najdłużej w zestawieniu (95 razy) utrzymał się zespół Nickelback i jego utwór "How You Remind Me". Najwięcej piosenek umieściły w pierwszej dwudziestce Celine Dion (11), Anastacia (10) oraz Sarah Connor (10). Najdłużej na szczycie listy przebywało nagranie "Bring Me To Life" formacji Evanescence (22 razy).

Czego mogą się spodziewać słuchacze po tysięcznym, jubileuszowym wydaniu Poplisty?

- Mogę zdradzić tylko tyle, że przygotowaliśmy coś szczególnego. Wiele osób będzie zaskoczonych natłokiem gwiazd (również zagranicznych), jakie pojawią się w Sali Warsaw Music Center, skąd nadawany będzie program - mówi prowadzący Poplistę Darek Maciborek.

- Zostanie również ujawniona wielka tajemnica, skrywana dotychczas skrzętnie za murami radia RMF FM. Ale więcej już nic nie powiem - dodaje tajemniczo Maciborek.

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: RMF FM | RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje