Reklama

Reklama

Riya Sokół całkiem naga w teledysku "Awaken as Love"

Aktywistka, wokalistka, autorka tekstów, sex coach, mama Riya Sokół zaprezentowała teledysk "Awaken as Love". Zapowiedziała, że z tą piosenką zamierza startować do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Riya Sokół prezentuje nowy teledysk

Pati Sokół, obdarzona sopranem koloraturowym, reklamowała się jako "jedyna na świecie Polka pracująca z nauczycielem Michaela Jacksona i Steviego Wondera" (Seth Riggs). Pierwszą piosenkę "Woman's Work" miała dostać od samej Kate Bush. To właśnie w teledysku do "Woman's Work" całowała się z Weroniką Rosati.

Sprawdź tekst utworu "Woman's Work" w serwisie Teksciory.pl!

Jej występ w "X Factorze" (wiosna 2012 r.) był jednak rozczarowaniem.

Reklama

"Będę cię pamiętał do końca życia" - komentował wówczas Kuba Wojewódzki, ale tak jak pozostali jurorzy (Tatiana OkupnikCzesław Mozil) zagłosował na nie.

Wokalistka ma na koncie płytę "Neverland" (2014) z muzyką z jej autorskiego spektaklu o tym samym tytule, wyprodukowanego przez założoną przeze nią fundację wspierającą ludzi chorych na depresję i ich rodziny.

Drugi album zatytułowany "nie'doskonałe" (2017) ukazał się już pod szyldem Riya Sokół. Został wydany również w języku angielskim, z którym Riya zagrała trasę w Stanach, Azji i Indonezji i Europie. Całość dedykowana była kobietom i matkom. Porusza temat samoakceptacji kobiet i jest pretekstem do spotkań z kobietami na warsztatach.

Riya jest także certyfikowanym sex coachem oraz instruktorką tantry i medytacji i od lat pracuje z ludźmi na całym świecie, prowadząc wykłady i warsztaty wzmacniające i polepszające ludziom życie i ich relacje z innymi ludźmi - głównie dzięki pracy z intymnością i tantrą oraz innym narzędziom do przywracania balansu i radości w życiu.

Jeżdżąc po świecie Riya Sokół śpiewała piosenkę "Awaken as Love" ludziom różnych kultur, ucząc i dzieląc się tym, jak zdejmować nasze "maski", które powodują, że czujemy się jak więzieniu. 

Widząc niesamowite reakcje ludzi na koncertach i warsztatach, postanowiła nagrać piosenkę w studio i nakręcić do niej teledysk, w którym wraz ze swoim towarzyszem pokazuje się całkiem nago na indyjskiej plaży.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pati Sokół | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje