Reklama

Reklama

Rihanna zapowiada nowy singel. Znamy tytuł i okładkę!

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka zamierza wydać zaprezentować nowy utwór już 26 marca.

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka zamierza wydać zaprezentować nowy utwór już 26 marca.
Rihanna na okładce singla "Bitch Better Have My Money" /

Gwiazda zdradziła niewiele szczegółów na temat premiery, jednak ze zdjęcia, które pojawiło się na jej Instagramie (z hasztagami #R8, #BBHMM #March 26), można wywnioskować, że utwór, która nazwany został "Bitch Better Have My Money", ukaże się 26 marca. Spekuluje się również, że akcja na portalu społecznościowych związana jest z premierą całej płyty, a nie tylko jednego utworu. 

Co ciekawe, tytuł numeru Rihanny został zapisany brajlem na boku okładki. Oprócz tego na froncie singla prezentuje się skąpo ubrana wokalistka.

Nowy utwór to kolejny etap promocji ósmego albumu artystki.  Początkowo na portalach społecznościowych Rihanna publikowała kilkusekundowe urywki ze studia. Następnie Kanye West zdradził, że został producentem wykonawczym nowej płyty pochodzącej z Barbadosu gwiazdy.

Reklama

W końcu na początku lutego pojawił się pierwszy singel wokalistki "FourFiveSeconds" z gościnnym udziałem Kanye Westa oraz Paula McCartneya. Utwór początkowo miał znaleźć się na płycie rapera, jednak ostatecznie trafił na wydawnictwo Rihanny.

Poprzednia płyta wokalistki "Unapologetic" ukazała się w 2012 roku. 

Zobacz klip "FourFiveSeconds":

Sprawdź tekst "FourFiveSeconds" w serwisie Tekściory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL