Reklama

Reklama

Rihanna seksowną zabójczynią w teledysku "Needed Me"

"Needed Me" to trzeci teledysk Rihanny, promujący jej ósmy album "Anti". Reżyserii klipu podjął się Harmony Korine.

Harmony Korine znany jest kinowej widowni jako scenarzysta "Dzieciaków". Twórca ma również na koncie znakomicie przyjęte przez krytykę obrazy "Julien Donkey-Boy" oraz "Spring Breakers".

Amerykański reżyser jest również autorem wideoklipów do piosenek takich grup jak Sonic Youth, The Black Keys, współpracował także z Cat Power Willem Oldhamem.

Nie wszyscy wiedzą, ale Korine jest także współautorem słów piosenki "Harm of Will", która znalazła się na płycie "Vespertine" Bjork, na albumie "Ultraviolence" Lany del Rey znalazła się także kompozycja "Florida Kilos", którą napisał wspólnie z wokalistką i Danem Aurebachem.

Reklama

Od momentu premiery (Rihannie zależało, aby klip ukazał się 20 kwietnia) teledysk obejrzano ponad 3,5 mln razy. Poprzedni klip wokalistki "Work" od 22 lutego zgarnął już ponad 260 mln wyświetleń. Udostępniony ostatniego dnia marca klip do "Kiss It Better" zobaczono już 23 miliony razy.

Ósma płyta artystki "Anti" ukazała się 27 stycznia 2016 roku.

Przypomnijmy, że w ramach promocji tego albumu Rihanna zawita do Polski 5 sierpnia. W Warszawie towarzyszyć będzie jej Big Sean.

Sprawdź tekst "Needed Me" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje