Reklama

Rihanna rozbierze się dla Katy Perry?

Katy Perry, która niebawem wychodzi za mąż, koniecznie chce, by ważnym punktem jej wieczoru panieńskiego był striptiz. Zamiast tancerzy czy tancerek erotycznych woli jednak, by rozebrała się... Rihanna.

Zapytana, jak bardzo ma rozebrać się Rihanna, Perry odpowiedział bez wahania: "W całości! Chcę ją w całości".

Reklama

Autorka hitu "I Kissed A Girl" tak wypowiada się o swojej przyjaciółce: "Ona jest gorąca i jest najbardziej smakowitym kąskiem. Uwielbiam ją i chcę mieć ją całą, bez jakichkolwiek ubrań".

Rihanna sama zaoferowała się przygotować wieczór panieński, nie pytając o nic Perry.

"To jedyna rzecz, którą nie ja planuję i jestem tym bardzo podekscytowana" - powiedziała o nadchodzącym ślubie Perry.

To RiRi poznała Perry z jej przyszłym mężem Russellem Brandem, angielskim komikiem, aktorem i prezenterem radiowym i telewizyjnym. "Poznałam go kilka lat temu podczas wywiadu, jaki ze mną przeprowadzał" - mówi gwiazda. "Później przedstawiłam go Katy. To strasznie zabawne, bo nigdy nie planowałam, by związali się ze sobą" - dodaje.

Rihanna nie spodziewała się, że ich związek zajdzie tak daleko. Na wiadomość o planowanym małżeństwie Perry i Branda zareagowała: "Jasne, że powinniście być razem. Oboje jesteście tak samo zabawni, bezczelni i aroganccy. Pasujecie do siebie perfekcyjnie."

Anglik Russell Brand to niezwykle ekstrawagancka postać. Był uzależniony od heroiny i alkoholu, miał liczne problemy z prawem, był 11 razy aresztowany. Ponadto jest wegetarianinem, a w przeszłości cierpiał na depresję i bulimię.

Zobacz teledyski Katy PerryRihanny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje