Reklama

Reklama

Rihanna pozuje półnago. Materiał niewiele zakrywa! [INSTAGRAM]

Rihanna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, które od razu rozgrzały fanów. Zapozowała w stroju, który niewiele zasłania.

Rihanna zachwyciła nowymi zdjęciami

Wizerunek wokalistki zmienił się po wydaniu płyty o sugestywnym tytule "Good Girl Gone Bad" ("Dobra dziewczyna stała się zła").

Później było o niej głośno za sprawą kilku skandali. W 2009 roku media rozpisywały się na temat jej toksycznego związku z Chrisem Brownem, który miał ją pobić. 

Kilka lat później toczyła batalię z ojcem - Ronaldem Fentym - który zarabiał, podając się za jej menedżera. Teraz pochodząca z Barbadosu piosenkarka znana jest ze swojego seksownego, czasami wyzywającego wizerunku. 

Reklama

Rihanna reklamuje Savage X Fenty

Teraz podzieliła się z fanami zdjęciami, które są reklamą marki wokalistki - Savage X Fenty - zajmującej się tworzeniem ekskluzywnej bielizny. "Mój nastrój po przekazaniu ostatniego fragmentu pokazu" - napisała pod sesją.

"Jaka piękna", "Ok, wyjdź za mnie", "Chcę to nosić" - komentowali fani, inni dopytywali też, kiedy mogą spodziewać się nowego albumu. Na to pytanie wokalistka na razie nie odpowiedziała. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje