Reklama

Rihanna pociesza Katy Perry

Po rozstaniu z Russellem Brandem amerykańska wokalistka Katy Perry znalazła pocieszenie w ramionach swojej przyjaciółki Rihanny. Wokalistki planują wspólny wypad do Meksyku, który pozwoli oderwać się Perry od szumu wokół jej rozwodu.

Znajomi Perry twierdzą, że Rihanna okazała się dla niej ogromnym wsparciem.

Reklama

"Katy praktycznie z nikim nie rozmawia o tej sytuacji. Jednak, gdy tylko dowiedziała się o tym, że Russell wniósł pozew o rozwód, od razu zadzwoniła do Rihanny" - zdradza w rozmowie z "The Sun" znajomy Perry.

"Rihanna okazała się ogromnym wsparciem. Pomogła Katy się uspokoić i przebrnąć przez pierwsze chwile tej trudnej sytuacji" - dodaje.

Rihanna planuje zabrać swoją przyjaciółkę do Meksyku, aby ta ochłonęła po całym zajściu i mogła nabrać dystansu do tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni.

W ostatnich tygodniach media pilnie śledziły losy Branda i Perry. Spekulowały na temat kryzysu i rychłego końca ich małżeństwa. Para za każdym razem dementowała te plotki. Jednak powodów do dalszych spekulacji dostarczały doniesienia, iż Boże Narodzenie Brand i Perry spędzili oddzielnie. W końcu Brand ogłosił, że wniósł pozew o rozwód. Za oficjalną przyczynę rozpadu ich 14-miesięcznego małżeństwa, brytyjski aktor podał "różnice nie do pogodzenia".

"Z przykrością informuję, że Katy i ja kończymy nasze małżeństwo. Zawsze ją uwielbiałem i jestem pewny, że zostaniemy przyjaciółmi" - poinformował w oficjalnym oświadczeniu Russell Brand.

Para poznała się 2008 roku. Ich ślub odbył się w październiku 2010 roku w Indiach.

Czytaj także:

Kłamali o swoim małżeństwie?

Katy Perry i Russell Brand: Jednak rozwód

Zobacz teledyski Katy Perry na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihannie | Rihanna | Rihanna | Katy Perry | Russell Brand | rozwód | Meksyk | wyjazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje