Reklama

Reklama

Rihanna nie nagrała jeszcze płyty? Tak twierdzi Sia

Według australijskiej wokalistki i autorki tekstów barbadoska gwiazda wciąż kompletuje utwory na album "Anti".

Według australijskiej wokalistki i autorki tekstów barbadoska gwiazda wciąż kompletuje utwory na album "Anti".
Rihanna na pokazie okładki płyty "Anti" /Christopher Polk /Getty Images

"Anti" to ósmy album Rihanny, nad którym wokalistka pracuje od jakiegoś czasu. Jeszcze w 2014 roku przewidywano, że nowy materiał ujrzy światło dzienne w 2015 roku. Premiera okładki i pierwszych singli miała potwierdzić te informacje. Mówiło się, że album trafi do sprzedaży pod koniec listopada lub na początku grudnia. Uważano również, że Rihanna wypuści płytę bez konkretnej daty.

Obecnie z dużą dozą prawdopodobieństwa można sądzić, że płyta ukaże się na początku 2016 roku. Rihannę goni czas, gdyż w lutym rozpoczyna ona światową trasę koncertową (w ramach amerykańskiej części trasy towarzyszyć będzie jej Travis Scott, natomiast w Europie Big Sean i The Weeknd).

Reklama

Na temat nowej płyty wypowiedziała się Sia, która wyjawiła, że spotkała się kilka razy z Rihanną w tym roku, aby wspólnie poszukać potencjalnych piosenek na "Anti".

"Pewnej nocy przyszła do mnie i przesłuchała kilkunastu moich propozycji, ponieważ w dalszym ciągu szuka utworów na swoją płytę. Rihanna zdecydowała się na cztery kompozycje, ale nie mam pojęcia, czy trafią one na jej album" - stwierdziła Sia w wywiadzie dla BBC Radio 2.

Przypomnijmy, że Sia również pracuje nad nowym materiałem studyjnym "This Is Acting", który ma ukazać się w 2016 roku. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był numer "Alive", którego Australijka nie chciała sprzedać ani wspomnianej Rihannie, ani Adele (mimo iż te proponowały jej nawet milion dolarów).

Na razie można być pewnym, że na płycie Rihanny znajdą się utwory "FourFiveSeconds", "Bitch Better Have My Money" oraz "American Oxygen". Na resztę tracklisty będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Przypomnijmy, że Rihanna 5 sierpnia 2016 roku wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym. 

Zobacz klip "Bitch Better Have My Money" Rihanny:

Zobacz klip "Alive" Sii:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL