Reklama

Reklama

Rihanna kocha męskie perfumy

Rok temu Rihanna poszła w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Barbadoska piękność nie zamierza jednak poprzestać na kobiecym zapachu Rebl Fleur. Piosenkarka ma w planach wydanie nowych perfum, tym razem z myślą o mężczyznach.

Rihanna rozpoczęła pracę nad nowym zapachem i przyśpiesza tempo, bo sama nie może się go już doczekać. Dlaczego tak się jej śpieszy? Piosenkarka przyznała, że nowy zapach tworzy nie tylko z myślą o panach, ale także o sobie samej.

Nowy zapach, który za parę miesięcy ma stanąć na półkach perfumerii w sąsiedztwie Reb'l Fleur będzie to tak zwany "uniseks". Perfumy dedykowane mężczyznom, ale także i kobietom lubującym się w bardziej intensywnych nutach zapachowych. Rihanna przyznała, że sama zamierza go używać.

"Kocham na sobie zapach męskich perfum. Jest więcej kobiet, które lubią pachnieć swoim facetem przez cały dzień" - mówi piosenkarka.

Rihanna debiutowała na rynku perfumami Reb'l Fleur, co oznacza "zbuntowany kwiat". Nazwa pochodzi od przezwiska, jakie nadała Barbadosce babcia. Reb'l Fleur pachną dojrzałymi owocami, wanilią, paczulą i bursztynem, co ma odzwierciedlać silną i zmysłową osobowość Rihanny. Perfumy powstały we współpracy z koncernem Parlux. Tym samym, który odpowiada za kreowanie zapachów Jessiki Simpson, Paris Hilton i Queen Latifah.

Reklama

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy