Reklama

Reklama

Rihanna i Drake nie są już przyjaciółmi

​Rihanna opowiedziała o "niekomfortowej" sytuacji, jaka wydarzyła się, gdy Drake wręczał jej nagrodę MTV Vanguard pod koniec sierpnia 2016 roku. Barbadoska wokalistka przyznała, że para już się nie przyjaźni.

Drake próbujący pocałować Rihannę

Rihanna i Drake poznali się w 2005 roku i przez lata utrzymywali przyjacielskie stosunki. Ich relacja była na tyle bliska, że media często spekulowały na temat ich rzekomego romansu.

W 2016 roku do sieci trafił teledysk "Work", gdzie Rihanna zdecydowała się na erotyczny taniec z Drake'em (wystąpili również wspólnie na BRIT Awards). Niedługo później ukazała się płyta Drake'a "Views", na której znalazł się utwór z Rihanną "Too Good".

Podczas gali VMA 2016 w Nowym Jorku, Drake wręczył Rihannie nagrodę specjalną, a w przemowie wyznał, że podkochuje się w niej, odkąd ją poznał. Próbował nawet pocałować gwiazdę, ale ta nie odwzajemniła tego gestu, a tylko go przytuliła.

Reklama

Taka reakcja wokalistki sprawiła, że w sieci zawrzało. Część internautów współczuła raperowi, a dla części był to kolejny powód do żartów z Kanadyjczyka.

Rihanna wróciła do tego momentu w wywiadzie dla magazynu "Vogue". Barbadoska sytuację nazwała "niekomfortową" oraz przyznała, że nie przyjaźni się już Drake'iem.

"Czekanie na koniec tej przemowy było chyba najbardziej niekomfortową częścią. Nie lubię zbyt wielu komplementów. Nie lubię być wystawiana na atak" - wspominała Rihanna. "Nie przyjaźnimy się teraz, ale nie jesteśmy też wrogami. Jest jak jest" - dodała wokalistka o swojej relacji z kanadyjskim raperem.  

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | Drake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje