Reklama

Ricky Martin nie przejmuje się plotkami

Prasa często informuje fanów Ricky'ego Martina, pochodzącego z Puerto Rico wokalisty, o jego nowych znajomościach i sympatiach. Nie brakuje także rodzaju domysłów i taniej sensacji. Jednak autor przeboju "Livin La Vida Loca", który od niedzieli, 15 lipca, wieczorem przebywa w Warszawie, zupełnie nie przejmuje się tym, co pisze się i mówi o jego seksualności.

Młody wokalista uważa, że jego prywatne życie powinno być tylko i wyłącznie jego sprawą.

Reklama

"Podobno byłem już związany z kobietami, mężczyznami, psami, kotami i wieloma innymi rzeczami. Jestem osobą publiczną, więc możecie sobie fantazjować na mój temat ile tylko chcecie. Nie mam z tym żadnego problemu. Pochodzę z małej wysepki, gdzie obowiązuje spory konserwatyzm. Jeśli tylko wypowiesz słowo seks, zaraz wszyscy się na ciebie patrzą. Jestem przyzwyczajony do dziwnych sytuacji Jeśli pójdę do baru z dziewczyną, będą mówić, że jestem gejem. Jeśli pójdę z facetem, to też będą mówić, że jestem gejem, ale ja szczerze mam to gdzieś".

Przedmiot pożądania milionów nastolatek na całym świecie w poniedziałek, 16 lipca, o godzinie 16-tej wystąpi w Polsce. Ricky zaśpiewa w studio TVP trzy utwory: "Sound Loaded", "Nobody Wants To Be Lonely" i "Livin La Vida Loca". Artyście będzie towarzyszył zespół oraz tancerki. Niestety, wbrew oczekiwaniom wielu fanów, którym nie udało się otrzymać wejściówek, nie pojawi się on przed budynkiem na Woronicza, tak jak zrobił to Enrique Iglesias.

Nieoficjalnie wiemy, że z Martinem przyjechało ok. 20 osób towarzyszących, w tym fryzjer i charakteryzatorka.

Scena, na której wystąpi Ricky Martin, była budowana w niedzielę. Recitalowi będą towarzyszyć fajerwerki oraz specjalne oświetlenie. Koncertu wysłucha 500 osób. Bezpośrednio po występie gwiazdor odleci z Polski prywatnym samolotem.

Telewizyjną emisję recitalu Ricky''ego Martina zaplanowano na sobotę, 21 lipca.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ricky Martin | Puerto Rico

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje