Reklama

Ricky Martin: Bardziej globalny

W nagraniu nowego albumu Ricky'ego Martina zatytułowanego "Life", uczestniczyło liczne grono uznanych producentów i wykonawców. Latynoski gwiazdor w samych superlatywach wypowiada się na temat ich wkładu w nowe piosenki.

Wśród zaproszonych gości są między innymi will.i.am z Black Eyed Peas, Fat Joe, Amerie czy George Noriega.

Reklama

"O współpracy z innymi muzykami i producentami przy tej płycie mógłbym opowiadać godzinami, bo każda z zaproszonych przeze mnie osób była zupełnie inna. Każda pochodziła z innej kultury, miała za sobą inny bagaż doświadczeń" - powiedział Martin.

"Pracowałem z Georgem Noriegą i Dannym Lopezem, ale i z will.i.amem z The Black Eyed Peas, The Matrix, Daddy Yankee, Scottem Scorchem, Amerie, Fat Joe... Ze wszystkimi wymieniałem się pomysłami, nie ograniczaliśmy się, nie baliśmy się podążać wspólnie w nowych kierunkach. Ten album jest na pewno popowy, ale i bardzo globalny".

W utworze "I Don't Care" można usłyszeć wspomnianych Fat Joe i Amerie.

"Gościnny udział Amerie i Fat Joe'a tylko dodał temu utworowi energii i tak naprawdę nie wiem, czy ludzie do końca spodziewali się po mnie takiej piosenki. Ale zobaczymy, co się wydarzy!" - ekscytuje się wokalista.

Członkowie Black Eyed Peas udziela się natomiast w piosence "Drop It On Me".

"To efekt mojej współpracy z Luny Tunes i will.i.amem z The Black Eyed Peas, a także Taboo i Debbie Nova. To jedna wielka impreza z małym dodatkiem reggaetonu" - śmieje się Martin.

"Life", najnowszy album Ricky'ego Martina, trafi do sklepów 17 października.

Przeczytaj cały wywiad z Rickym Martinem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Black Eyed Peas | Ricky Martin | piosenki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje