Reklama

Reni Jusis: Obrazek jak ze snu

Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do najnowszego utworu Reni Jusis, "Kilka prostych prawd". Tym nagraniem wokalistka, znana z przeboju "Zakręcona", przypomniała się po trzyletniej przerwie. Singel zapowiada nową płytę, która ma pojawić się wiosną. O klipie opartym na efektach komputerowych, opowiedziała nam sama Reni Jusis.

Za reżyserię teledysku "Kilka prostych prawd" odpowiadał Peri, czyli Sebastian Perchel, nominowany w 2005 roku do Yacha w kategorii zdjęcia ("Życie ku*****ie" Pei"ks 76" ks 76) i "plastyczna aranżacja przestrzeni" ("ks 76" ks 76).

Reklama

Przy klipie "ks 76" pomagał mu Paweł Przybył, znany jako Siedemzero, który zdobył nominację do Yacha także za "Kiebyś ty" Zakopower.

Duet Perchel - Przybył wspólnie przygotował teledysk do "Kilku prostych prawd".

- Trwało to dosyć długo, bo zdjęcia robiliśmy w listopadzie. Ale tyle czasu potrzebował Paweł, by pobawić się komputerem przy tym klipie. Spokojnie sobie klikał i trwało to parę dobrych tygodni.

- Chcielibyśmy, aby klip był wstępem do moich nowych singli, nowej płyty, by jeszcze nie sprzedawał wszystkiego, co mamy do powiedzenia, zarówno w obrazie, jak i w dźwięku. Miał być takim preludium - opowiada Reni Jusis w rozmowie z INTERIA.PL.

- Klip miał być oparty właśnie na graficznych pomysłach. Chciałam, aby był spokojny, żeby nie było w nim jakiejś rewolucji. Piosenka ma w tekście konkretny przekaz i nie chciałam odwracać uwagi od muzyki.

- Bardzo też lubię klipy ze scenariuszami, jak np. w "Ostatni raz" z Anią Maliszewską, ale teraz chciałam się po prostu pobawić formą, kolorami. Dla mnie to jest taki obrazek jak ze snu, trochę bajkowy.

- Myślę, że to taki sygnał, iż bardzo interesują mnie takie graficzne rzeczy i będę chciała to kontynuować w kolejnych klipach - powiedziała nam wokalistka.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: obrazek | Reni Jusis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje