Reklama

Reklama

Renata Przemyk: Koncerty i płyta

Jeśli o artyście jest cicho, nie koniecznie musi to oznaczać, że nic nie robi. Tak też jest w przypadku Renaty Przemyk. Artystka ostatnio całkiem sporo pracowała - mało tego, już wkrótce na rynku pojawi się płyta, na którą każdy z fanów wokalistki może wybrać swój ulubiony utwór. Wcześniej Renatę będzie można zobaczyć na żywo w kilku miastach Polski.

Pomimo niewielkiego szumu, u Renaty Przemyk sporo się ostatnio działo. W czerwcu pojawiła się płyta z muzyką do "Balladyny", spektaklu teatralnego reżyserowanego przez Jana Machulskiego. Natomiast później jej nowa piosenka "Zmrok" promowała film "Anioł w Krakowie".

Z obozu piosenkarki dochodzą ostatnio doniesienia, że ci, którzy po przesłuchaniu 7. dotychczasowych płyt artystki kojarzą ją głównie z melancholią, mogą się mocno rozczarować, Renata zdecydowanie preferuje bowiem ostatnio bardziej rockowe brzmienia.

W ciągu kilku najbliższych tygodni Przemyk zapowiada szereg występów w różnych miastach polskich. Szczegółowy terminarz trasy nie jest jeszcze znany - na razie wiadomo, iż 3 grudnia wokalistkę będzie można zobaczyć w Krakowie, w klubie "Rotunda".

Reklama

Dla fanów szykuje się tymczasem kolejna niespodzianka, Renata Przemyk przygotowuje się do wydania płyty zawierającej jej największe przeboje. Każdy z fanów może uczestniczyć w wyborze piosenek, które znajdą się na tej składance! Wystarczy wysłać 10 ulubionych tytułów piosenek artystki na adres art.music@wp.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy