Red Lips: "P.S." uwalnia od jesiennej depresji

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk grupy Red Lips. Wideo nakręcono do singla "P.S.".

Ruda stoi na czele Red Lips

"Specjaliści informują, że pozytywne wibracje tego kawałka mogą skutecznie pomóc uwolnić się od jesiennej depresji i powodować rytmiczne bujanie się w rytm piosenki" - przekonują muzycy Red Lips.

Reklama

"Uważajcie jednak. Efekty uboczne mogą być takie, że nie uwolnicie się od tej melodii. Ostrzegamy! Nowy singel Red Lips z łatwością wpada w ucho" - czytamy.

Premiera utworu "P.S." odbyła się w piątek (7 października) wieczorem na antenie RMF FM i RMF Maxx. To ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu "Zmiana planu". Płyta ukaże się nakładem Red Berry Music, labelu założonego przez małżeństwo Joannę "Rudą" Lazer (wokal) i Łukasza Lazera (gitara).

Sprawdź tekst "P.S." w serwisie Teksciory.pl!

Według zapowiedzi "Zmiana planu" to "ponad 50 minut przebojowego rocka", w sumie 15 piosenek.

"Nie chcę mówić, o czym konkretnie są piosenki. To by było tak, jak opowiedzieć komuś film, na który ma pójść do kina... Mogę powiedzieć tylko, że zależało nam, by te piosenki podnosiły na duchu, motywowały do walki o siebie. Wierzę, że każdy może się spełnić, że każdemu może się w życiu udać. Nawet kiedy nie wychodzi, kiedy ponosimy porażkę, trzeba się wreszcie podnieść i walczyć dalej o swoje. Każdego dnia można wszystko zmienić i zacząć od początku. Zmiana planu może się dokonać u każdego. Życie jest piękne. Mam gdzieś czy jest to banalne. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ludzie o tym zapominają. Ktoś powinien znów im to głośno powiedzieć" - mówi Ruda.

Wcześniej poznaliśmy utwór "Tu i teraz", z którym zespół wystąpił w konkursie SuperPremiery na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Sprawdź tekst utworu "Tu i teraz" w serwisie Teksciory.pl!

Nagrań dokonano w składzie: Ruda - wokal, teksty, Lazer - muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna albumu, Piroman - bas, mastering, Sopel - bębny.

Oto szczegóły płyty "Zmiana planu":

1. "Zwierzę"
2. "Głośniej!"
3. "Dobrze jest"
4. "Ogłoszenie matrymonialne"
5. "Rozmowa z psychiatrą"
6. "Twój Everest"
7. "Vega"
8. "P.S."
9. "Bez reguł"
10. "Ikar"
11. "Tu i teraz"
12. "Sophie"
13. "Pomóż mi"
14. "Ostatni koniec"
15. "To co najlepsze".

Dowiedz się więcej na temat: Red Lips | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje