Red Lips i "Zmiana planu" (posłuchaj "P.S.")

23 listopada ukaże się nowa płyta grupy Red Lips - "Zmiana planu". Jej zapowiedzią jest piosenka "P.S.", której możecie posłuchać poniżej.

Ruda na okładce singla "P.S." Red Lips

Premiera utworu "P.S." odbyła się w piątek (7 października) wieczorem na antenie RMF FM i RMF Maxx. To ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu "Zmiana planu". Płyta ukaże się nakładem Red Berry Music, labelu założonego przez małżeństwo Joannę "Rudą" Lazer (wokal) i Łukasza Lazera (gitara).

Reklama

Sprawdź tekst "P.S." w serwisie Teksciory.pl!

Według zapowiedzi "Zmiana planu" to "ponad 50 minut przebojowego rocka", w sumie 15 piosenek.

"Nie chcę mówić, o czym konkretnie są piosenki. To by było tak, jak opowiedzieć komuś film, na który ma pójść do kina... Mogę powiedzieć tylko, że zależało nam, by te piosenki podnosiły na duchu, motywowały do walki o siebie. Wierzę, że każdy może się spełnić, że każdemu może się w życiu udać. Nawet kiedy nie wychodzi, kiedy ponosimy porażkę, trzeba się wreszcie podnieść i walczyć dalej o swoje. Każdego dnia można wszystko zmienić i zacząć od początku. Zmiana planu może się dokonać u każdego. Życie jest piękne. Mam gdzieś czy jest to banalne. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ludzie o tym zapominają. Ktoś powinien znów im to głośno powiedzieć" - mówi Ruda.

Wcześniej poznaliśmy utwór "Tu i teraz", z którym zespół wystąpił w konkursie SuperPremiery na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Sprawdź tekst utworu "Tu i teraz" w serwisie Teksciory.pl!

Nagrań dokonano w składzie: Ruda - wokal, teksty, Lazer - muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna albumu, Piroman - bas, mastering, Sopel - bębny.

Oto szczegóły płyty "Zmiana planu":

1. "Zwierzę"
2. "Głośniej!"
3. "Dobrze jest"
4. "Ogłoszenie matrymonialne"
5. "Rozmowa z psychiatrą"
6. "Twój Everest"
7. "Vega"
8. "P.S."
9. "Bez reguł"
10. "Ikar"
11. "Tu i teraz"
12. "Sophie"
13. "Pomóż mi"
14. "Ostatni koniec"
15. "To co najlepsze".

Dowiedz się więcej na temat: Red Lips | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje