Reklama

Red Hot Chili Peppers w "Carpool Karaoke": Gołe klaty i zapasy

Przed premierą nowej płyty "The Getaway" muzycy Red Hot Chili Peppers wzięli udział w popularnym programie Jamesa Cordena - "Carpool Karaoke".

Bez koszulek Anthony Kiedis, Flea (z tyłu) i James Corden

Przypomnijmy, że "Carpool Karaoke" to program brytyjskiego aktora i komika Jamesa Cordena. Gospodarz w swoim samochodzie gościł już takie gwiazdy jak Stevie Wonder, Adele, Chris Martin (Coldplay), Justin Bieber, Sia, Jennifer Lopez, Gwen Stefani czy zespół One Direction.

Reklama

Po występach na kilku festiwalach w Europie (m.in. Pinkpop w Holandii, czy Rock Am Ring w Niemczech) muzycy Red Hot Chili Peppers powrócili do USA, by ruszyć na przejażdżkę po Los Angeles w aucie prowadzonym przez Cordena.

Prowadzący wraz z muzykami zaśpiewał ich największe przeboje, w tym m.in. "Under The Bridge", "Give It Away", "Californication", a także nowy singel "Dark Necessities". panowie przygotowują się do światowej trasy koncertowej, która rusza już 29 czerwca. Tymczasem już w ten piątek zaplanowana jest premiera ich najnowszego krążka "The Getaway".

Ten odcinek to nie tylko samo śpiewanie - tym razem możemy podziwiać "gołą klatę" prowadzącego, który najwyraźniej zainspirował się legendarnym stylem "Papryczek", a także krótki sparing z wokalistą Anthonym Kiedisem na przydrożnym ogródku. Zobaczcie, kto zwyciężył w zapasach!

"Nigdy nie spodziewałem się, że to będzie tak zabawne. Ludzie mówią: 'Nie spotykaj swoich idoli', ale nie sądzę, żeby kiedykolwiek spotkali Red Hot Chili Peppers" - stwierdził na koniec James Corden.

Sprawdź tekst piosenki "Dark Necessities" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Red Hot Chili Peppers | Carpool Karaoke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje