Reklama

Red Hot Chili Peppers pokonali Ich Troje!

Tylko osiem tygodni trwało panowanie grupy Ich Troje na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów. Dość niespodziewanie na pierwszym miejscu, w 83. notowaniu Listy Olis, zadebiutowała amerykańska formacja Red Hot Chili Peppers z albumem "By The Way".

Anthony Kiedis, Flea, Chad Smith i John Frusciante mają w naszym sporą rzeszę wielbicieli, którzy wyjątkowo, pomimo sezonu wakacyjnego, się zmobilizowali. Miejmy nadzieję, że fakt ten wpłynie jakoś na to, iż 'Papryczki' zdecydują się w końcu zawitać do naszego kraju.

Reklama

W pierwszej dziesiątce nie pojawiła się już żadna inna nowość. Po chwilowej nieobecności powróciła do niej za to Shakira z płytą "Laundry Service".

Jeśli chodzi o pozostałe debiuty to na wysokim, 23. miejscu po pierwszym tygodniu sprzedaży uplasowały się dziewczęta z grupy Tatu i ich "200 Po Vstriechnoy". Na pozycji pojawiła się również po raz pierwszy notowana na liście ścieżka dźwiękowa do filmu "About A Boy", który w całości przygotował artysta ukrywający się pod pseudonimem Badly Drawn Boy.

Doczekaliśmy się także dwóch powrotów. Po chwilowej nieobecności w zestawieniu znów pojawiły się wydawnictwa "Harry's Bar" Gordona Haskella i "Fever" Kylie Minogue.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze w naszym kraju składanki to na pierwszym miejscu utrzymała się płyta "Bravo Hits Lato 2002". Za nią uplasowała się kompilacja "Hit After Hit", a na pozycję trzecią spadł album "Przeboje Lata z Radiem Vol.7".

Zobacz pełne notowanie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Red Hot Chili Peppers | chili | Red Hot Chili Peppers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje