Reklama

Reklama

Red Hot Chili Peppers: 3. z 7.

Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć najnowszy teledysk Red Hot Chili Peppers do piosenki "Snow ((Hey Oh))". To trzeci - według zapewnień zespołu na pewno nie ostatni - singel z ostatniej płyty kalifornijskiego kwartetu "Stadium Arcadium".

Z tego, co można przeczytać na oficjalne stronie gitarzysty Red Hot Chili Peppers Johna Frusciante, formacja zamierza wydać w sumie... siedem singli.

Co ciekawe, "Snow ((Hey Oh))" stał się przebojem na długo, zanim został wydany jako singel, co nastapiło pod koniec listopada. Już w maju utwór dotarł na 53. pozycję w zestawieniu najpopularniejszych piosenek ściąganych w internetowym sklepie iTunes.

Reżyserem klipu "Snow ((Hey Oh))" miał być Tony Kaye, który nakręcił już "Red Hotom" "Dani California".

Reklama

Ostatecznie w obrazku widać jedynie fragmenty koncertu zespołu w Continental Airlines Arena w New Jersey, który zarejestrowano 17 i 18 października.

Ujęcia z występu przeplatają się ze zdjęciami fanów nagranymi na parkingu przed miejscem koncertu.

Dodajmy, że przed koncertem publiczność została wyposażona w latarki, które zostały zapalone na prośbę basisty Flea podczas wykonywania "Snow ((Hey Oh))". Wszystko to zostało zarejestrowane na taśmie - także padający na fanów papierowy, tytułowy śnieg.

Zobacz teledyski Red Hot Chili Peppers na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Hot Chili Peppers | Snow | z ostatniej | chili | Red Hot Chili Peppers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy