Reklama

Raper ojcem piątego dziecka?

Amerykański raper Lil Wayne, który dopiero co opuścił więzienie, wkrótce znów będzie musiał stawić się w sądzie. Pewna kobieta ze stanu Missouri w czasie odsiadki muzyka złożyła pozew, w którym twierdzi, że gwiazdor jest ojcem jej dziecka urodzonego w 2002 roku.

Lil Wayne 4 listopada wyszedł na wolność z więzienia w Nowym Jorku, po odbyciu kary ośmiu miesięcy pozbawienia wolności za nielegalne posiadanie broni.

Reklama

W sierpniu, gdy przebywał jeszcze w więzieniu, otrzymał dokumenty wzywające do poddania się testom DNA. Badania miały wykazać, czy artysta rzeczywiście jest ojcem 8-letniego syna kobiety, której tożsamości nie ujawniono.

Jak donosi portal TMZ, babcia dziecka otrzymała od sędziego nakaz, według którego Lil Wayne miał poddać się testowi na ojcostwo przed 10 września. Jednak, ze względu na pobyt rapera za kratkami, termin ten ostatecznie przesunięto do 9 grudnia.

28-letni Lil Wayne (naprawdę Dwayne Michael Carter) ma już czworo dzieci z poprzednich związków z czterema różnymi kobietami.

Zobacz klip Lil Wayne'a do przeboju "Lollipop"!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ojców | raper | Lil Wayne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje