Reklama

Rajskie wakacje Justyny

Wymarzony urlop Justyna Steczkowska spędzała na Tureckiej Riwierze.

"Słońce i cieplutka woda Morza Śródziemnego sprawiły, że nasza seksowna piosenkarka baraszkowała po plaży golusieńka jak ją Pan Bóg stworzył. To musiały być rajskie wakacje..." - czytamy w "Super Expressie".

Reklama

Na swojej oficjalnej stronie internetowej Justyna pożegnała się z fanami na początku lipca. Napisała: "(...) Zmykam z moimi kochanymi mężczyznami na wakacje". Jak postanowiła, tak zrobiła. Zabrała męża Macieja Myszkowskiego (35 l.) oraz synów - Leona (8 l.) i Stanisława (3 l.) - na zasłużony urlop.

Rodzina Steczkowskich wybrała się do kurortu Kiris na Tureckiej Riwierze. Tam zamieszkali w 5-gwiazdkowym hotelu Joy Kiris World. Dwutygodniowy pobyt kosztuje w nim prawie 6 tys. zł od osoby.

"Nie należy się więc dziwić, że Justyna poczuła się tu jak w raju. I to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Zrzuciła wszystko, co przysłaniało jej piękne ciało. Piosenkarka pływała, wylegiwała się na plaży, wyginała ponętne ciało" - zachwyca się "Super Express", który publikuje rozebrane zdjęcia wokalistki.

"Często chodziła na kameralną plażę. Czuła się tam bardzo swobodnie" - cytuje kolorowy dziennik wypoczywającego w tym samym kurorcie turystę.

Zobacz teledyski Justyny Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL.

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | steczkowska | urlop | wakacje | Justyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje