Reklama

Rafał Majewski z "X Factor" wraca z singlem. Posłuchaj "Nie dla mnie"

Rafał Majewski był jednym z objawień programu "X Factor". Ujmująco skromny chłopak z Płocka urzekł miliony widzów, a oceniający jego występy Kuba Wojewódzki powiedział o nim "jesteś sensem tego programu". Po latach Majewski wraca na scenę z materiałem na debiutancki album i pierwszym singlem.

Rafał Majewski podbił serca widzów programu "X Factor" w 2011 roku

Teledysk "Nie dla mnie" opowiada historię relacji mężczyzny i kobiety, którzy poznają się w mediach społecznościowych i rozgrywają dobrze znaną swemu pokoleniu grę w wirtualne "podchody". 

Reklama

W klipie wystąpiła aktorka i influencerka Pola Gonciarz, która wcieliła się w obiekt westchnień wokalisty. 

Majewski śpiewa o zmęczeniu relacją bez przyszłości i chęcią postawienia na swoim. Utwór jest manifestem o tęsknocie za otwartością oraz sprzeciwem wobec nieszczerych zachowań, jakich nie brakuje w internecie i których ofiarą pada wiele osób.

Nad słowami, kompozycją i produkcją utworu "Nie dla mnie" pracowali: Marek Kościkiewicz, Filip Siejka, Unai Susperregui Insausti oraz Piotr Siejka. Premiera debiutanckiej płyty Majewskiego planowana jest na drugą połowę 2020 roku.

Choć podczas występów w "X Factor" w 2011 roku został nazwany "sensem tego programu", wokalista na długo zniknął z show-biznesu.

"Po dobrym przyjęciu mojego udziału w programie 'X Factor' miałem spore nadzieje na debiut. Możliwa była szybka kariera, otrzymałem ofertę od dużej wytwórni fonograficznej, ale nie miałem żadnego wpływu na kierunek muzyczny, a to było dla mnie szalenie istotne. Z różnych przyczyn zdecydowałem się zaczekać, zostałem w Warszawie i rzuciłem się w wir pracy, ale muzyka zawsze była i będzie moją największą pasją. Wiedziałem, że do niej wrócę, gdy nadejdzie odpowiedni czas" - tłumaczył Majewski.

"W ostatnich latach rozwinąłem się jako człowiek, zdobyłem wykształcenie i cenne doświadczenie. Poznałem po drodze wielu wspaniałych ludzi. Nigdy nie porzuciłem muzyki, wręcz przeciwnie! Dojrzewałem do tego powrotu, czekając na właściwe otoczenie oraz okoliczności" - dodał. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Majewski | The X Factor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama