Reklama

Reklama

R. Stewart: "Albo rozwód, albo pieniądze"

Deklaracja 60-letniego Roda Stewarta o zaręczynach i przyszłym ślubie z 33-letnią Penny Lancaster, doprowadziła do furii jego żonę, 35-letnią Rachel Hunter, z którą od 1999 roku jest w separacji. Szkocki wokalista chciałby doprowadzić do rozwodu, ale może się okazać, że uwolnienie się od ostatniej małżonki może kosztować go nawet połowę wartego blisko 200 milionów dolarów majątku.

W 1989 roku Stewart i Hunter podpisali przedmałżeńskie porozumienie dotyczące majątku. Zgodnie z nim żonie wokalisty przysługiwałoby blisko 10 milionów dolarów. Tak twierdzą eksperci cytowani przez angielski dziennik "The Daily Mail".

Jednak rozwód mógłby uszczuplić kieszeń Stewarta w znacznie większym stopniu. Oboje mają domy w Kalifornii i jeśliby proces toczyłby się przed tamtejszym sądem, Hunter mogłaby domagać się połowy majątku.

"Rod wie, że Rachel może domagać się od niego większego zabezpieczenia. Zawsze się tego obawiał, ale teraz nie ma wyboru" - twierdzi informator.

Reklama

"Ona nie jest zadowolona z tego obrotu spraw i możliwe, że będzie się domagać milionów. Rod jeszcze nie zdecydował, czy z Penny podpisze podobne porozumienie przed ślubem" - dodaje.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rozwody | rozwód | Rod Stewart

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje