Reklama

R.Kelly: Publiczne wyjaśnienia

R.Kelly, amerykański gwiazdor muzyki soul, który od kilku miesięcy znajduje się pod obstrzałem prasy z powodu oskarżeń dotyczących molestowania seksualnego i uprawiania seksu z nieletnią dziewczyną, pojawił się 8 maja w programie telewizyjnym "Bet Tonight", aby przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

R.Kelly nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów, a jego prawnicy robią wszystko, aby to udowodnić. Zmęczony ciągłymi oskarżeniami i ogromną ilością plotek, jakie powstały po publikacji w gazecie "Chicago Sun Times" doszedł do wniosku, że nadszedł czas, aby oficjalnie wyjaśnić parę kwestii. Dlatego zgodził się przyjąć zaproszenie Eda Gordona do programu "Bet Tonight". Jak dotąd nigdy wcześniej nie wypowiadał się publicznie na ten temat. Jedynie, na drugi dzień po pojawieniu się oskarżeń, stwierdził, że są one próbą zrujnowania jego kariery i takie zdanie ma do dziś.

Reklama

"Na początku mojej kariery próbowano mi zaszkodzić sugerując, że jestem kobieciarzem i sypiam z kim tylko się da. Nie obchodziło mnie to, ale teraz wiem, że muszę w jakiś sposób chronić swoją prywatność. Moje życie osobiste jest ważniejsze niż kariera. Oczywiście obchodzi mnie to, co ludzie myślą o mojej muzyce, ale ważniejsza dla mnie jest prywatność i to co dzieje się w moim życiu osobistym. Są tacy, którzy chcą mi odebrać i jedno i drugie" - powiedział R.Kelly.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wyjaśnienia | r. kelly

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje