Reklama

Queens: Nowa energia, nowa galeria

Od prawie miesiąca zespół Queens występuje na scenie w zmienionym składzie. Wraz z nowymi wokalistkami, Julią Trębacz i Sylwią Parys, pojawiła się nowa energia i nieco inny wizerunek. Na stronach INTERIA.PL możecie sprawdzić jak obecnie prezentuje się żeńskie trio.

Jak zapewnia menedżment Queens, dziewczyny mają bardzo dużo pracy, ale każdą wolną chwilę starają się wykorzystać najlepiej jak to możliwe.

Reklama

Lekcje śpiewu, nagrania w studio do najnowszej piosenki "Każdego dnia", treningi choreografii - wydawać by się mogło bardzo męczące, dodają im sił do kolejnych działań.

Czas wolny spędzają bardzo aktywnie, często wybiegając prosto ze sceny na teren... wesołego miasteczka.

Ich zamiłowanie do szaleństw w lunaparku zostało pokazane podczas sesji zdjęciowej, w której miały ostatnio okazję uczestniczyć. Potraktowały ją raczej jako dobrą zabawę, niż ciężką pracę.

"Mimo zimna, które nam doskwierało w czasie nocnych zdjęć, bawiłyśmy się super!" - mówi Monika Niedek, która pozostała jako jedyna ze starego składu.

"Szalałyśmy z naszymi przyjaciółmi na samochodzikach i korzystałyśmy z innych atrakcji. Nie chciało nam się w ogóle opuszczać tego magicznego miejsca"- dodaje piosenkarka.

Zobacz galerię nowych Queens!

Zobacz teledyski Queens na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: galerie | galeria | energia | Queens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje