Reklama

Puddle Of Mudd później

Przesunęła się data premiery drugiego albumu Puddle Of Mudd, zatytułowanego roboczo "Life Of Display". Według najnowszych danych, pojawi się on na półkach sklepowych dopiero w sierpniu.

Zespół zarejestrował już 17 utworów, jednak postanowił pozostać w studiu nieco dłużej i nagrać trzy kolejne nowe kompozycje.

"Nagrywanie nowych piosenek odsunie nieco datę premiery. W obecnej chwili myślimy o połowie sierpnia. Bardzo nam z tego powodu przykro, ale chodzi o to, by do waszych rąk trafił możliwie najlepszy album, jak tylko jest to możliwe" - tłumaczy na internetowej stronie zespołu Paul Phillips, gitarzysta Puddle Of Mudd.

Nie wiadomo jeszcze, czy te 4 nowe utwory znajdą się na albumie. Zespół czuje jednak potrzebę nagrania ich.

Reklama

"Jeżeli okaże się, że to świetne utwory, dostaniecie więcej piosenek. Cierpliwi zostaną wynagrodzeni" - tlumaczy muzyk.

"To płyta, jaką zawsze chcieliśmy nagrać i już nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy jej posłuchają. Jestem ostatnią osobą, która chciałaby się przechwalać na temat zespołu, ale piosenki, które powstały, naprawdę bardzo mi się podobają. Bardzo się kompozytorsko rozwinęliśmy i mam nadzieję, że po premierze będziecie podekscytowani tak samo jak my w momencie nagrywania albumu" - dodaje gitarzysta.

Producentem album jest John Kurzweg (Creed).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Puddle Of Mudd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy