Reklama

Przyjeżdża Eros Ramazzotti

13 czerwca do Warszawy przyjedzie Eros Ramazzotti, jeden z najpopularniejszych włoskich piosenkarzy. Wokalista nagra recital dla TVP i będzie promował w radiu oraz prasie swoją najnowszą płytę zatytułowaną "9". Fani Erosa będą mieli szansę stanąć z nim oko w oko.

Premiera albumu "9", w Polsce zapowiedziana jest na 2 czerwca. Promuje go singel "Un' emozione per sempre", grany już przez nasze radiostacje.

Reklama

Europejskie tournee piosenkarza rozpocznie się na jesieni. Wcześniej jednak będzie mogła go zobaczyć i usłyszeć polska publiczność. W planie dwudniowej wizyty w Warszawie jest m.in. spotkanie wokalisty z fanami, połączone z podpisywaniem płyt.

Eros Ramazzotti urodził się w Rzymie w 1963 roku. Popularność zyskał w 1984 roku, gdy wygrał festiwal w San Remo w kategorii młodych wykonawców.

Jego kilkanaście albumów rozeszło się w ponad 30-milionowym nakładzie. Jest jednym z niewielu wokalistów, którzy odnieśli sukces na światowym rynku muzycznym, nie śpiewając po angielsku. Ma na swym koncie współpracę m.in. z Joe Cockerem, Andreą Bocellim, Tiną Turner i Luciano Pavarottim.

Jego ostatni album "Stilelibero" zyskał w ojczystych Włoszech status dziewięciokrotnej platyny. Na świecie kupiły go ponad 4 miliony ludzi.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eros | Eros Ramazzotti

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje