Przy tych liczbach chowa się nawet Podsiadło i sanah. Ten duet podbija Polskę!

Daniel Kiełbasa

Oprac.: Daniel Kiełbasa

Już 20 czerwca do sieci trafi minialbum duetu Kizo i Bletka. Projekt rapera i wokalistki ma spore szanse na podbicie latem wszystkich list przebojów oraz serwisów streamingowych. Ich pierwszy numer rozbił bank i był największym hitem 2023 roku w Polsce, pokonując m.in. Dawida Podsiadłę i Miley Cyrus. Teraz w sieci pojawił się kolejny potencjalny hit.

Kizo i Bletka podbijają Polskę
Kizo i Bletka podbijają Polskę@bartekwiskiimateriały prasowe

20 czerwca premierę będzie miała jedna z najbardziej wyczekiwanych przez fanów premier roku - EP-ka Kizo i Bletki pt. "Patopop (Vol. 1)". Cieszący się niesłabnącą popularnością w ostatnich miesiącach duet w ramach zapowiedzi wypuścił kolejny singel "100 BPM".

"'100 BPM' to utwór, który idealnie wpisuje się w słoneczny klimat, ale także ukazuje niepowtarzalny styl artystów. Singel stanowi ostatnią zapowiedź EP-ki ‘PATOPOP (Vol. 1)’" - dowiadujemy się w oficjalnej zapowiedzi albumu.

Kizo i Bletka podbijają Polskę. W 2023 roku pokonali nawet Podsiadłę

Współpraca Kizo i Bletki rozpoczęła się przy utworze "TAXI", największym hicie w Polsce w 2023 roku według raportu ZPAV. Piosenka wyprodukowana przez Adasha, BeMelo i Eddie Blocka w nieco ponad rok zgarnęła 106 milionów wyświetleń.

W podsumowaniu końcoworocznym "TAXI" pokonało piosenki "Flowers" Miley Cyrus, "5 influencerek" Zeamsone, "mori" Dawida Podsiadły oraz "Nim zajdzie słońce" Dody i Smolastego.

Świetnie układająca się współpraca sprawiła, że duet postanowił pójść za ciosem. Najpierw podbił walentynki utworem "HERO", a następnie ogłosił premierę wspólnego minialbumu "Patopop (Vol.1)".

"Do projektu zaproszono twórcę wizualnego Michała Pańszczyka który doprawił go warzywami i przyprawami z polskiego bazarku sprawiając, że odnosimy wrażenie jakbyśmy byli z nimi na wakajkach. Artyści spędzili majówkę w Krakowie i Gdańsku, miastach, z których się wywodzą. Na swoich podwórkach stworzyli ogrom materiału wizualnego, który będzie ilustrować PATOPOP" - napisano.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}