Reklama

Przez romans nie będzie adopcji?

Związek z 22-letnim modelem Jesusem Luzem może przekreślić szanse Madonny na adopcję kolejnego dziecka z afrykańskiego kraju Malawi.

Przypomnijmy, że od czasu rozwodu z reżyserem Guy'em Ritchie wokalistkę podejrzewano o romans z znanym baseballistą Alexem Rodriguezem. Później u boku Madonny pojawił się 22-letni Jesus Luz.

Reklama

Nieustabilizowanym życiem uczuciowym królowej popu nie są zachwyceni urzędnicy rządowi z Malawi.

"Zgodnie z naszą polityką nie pozwalamy by nasze dzieci były wysyłane do niepełnych rodzin" - mówi w "New York Daily News" urzędnik z ministerstwa zajmującego się kwestiami adopcji.

"Informacje o jej związkach z mężem innej kobiety [chodzi o Rodrigueza] i mężczyzną młodszym o połowę sprawiają, że zastanawiamy się nad jej morale" - dodaje oburzony urzędnik.

Simon Chisale, szef komitetu ochrony praw dziecka w Malawi, mówi, że w przypadku adopcji nie zajmują się tylko sprawami materialnymi.

"Sprawdzamy również moralne standardy przyszłych rodziców adopcyjnych" - wyjaśnia.

W 2008 roku pojawiły się informacje, że Madonna ma adoptować młodą dziewczynkę Mercy James, jednak nie zostały one potwierdzone. Ostatnio wokalistka przyznała, że rozważa kolejną adopcję (po Davidzie Bandzie, którego oficjalnie usynowiła w 2008 roku, do jej rodziny dołączył dwa lata wcześniej). Zastrzegła jednak, że stanie się to wówczas, gdy będzie miała "poparcie narodu i rządu Malawi".

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | romanse | adopcje | Malawi | romans | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje