Reklama

Projektanci czekają na Paris

Bez makijażu, bez stylistów od układania włosów, bez gorących kreacji wieczorowych... Paris Hilton przebywa za kratkami w pomarańczowym kombinezonie więziennym, jednak według potwierdzonych informacji upadła diva już teraz otrzymuje propozycje od najlepszych światowych projektantów, którzy pragną zastąpić jej pomarańczowe wdzianko najmodniejszym asortymentem swoich nowych kreacji, gdy tylko opuści mury więzienne.

W liście do Paris potentaci produkcji dżinsów, Chip and Pepper piszą, że rozumieją jej ból i chętnie zaopatrzą ją w swoją najnowszą kolekcję jesienną w sklepie w centrum Los Angeles, który położony jest bardzo dogodnie na drodze z więzienia do domu.

Reklama

"Wiemy, że (w więzieniu) nie pozwalają ci wyglądać tak niezwykle jak zawsze, bez odpowiedniej fryzury, garderoby, makijażu... My chcemy zadbać, abyś wyglądała tak jak ta Paris Hilton, którą wszyscy znamy i kochamy" - piszą przedstawiciele firmy w swoim liście do Hilton.

Aby podkreślić, jak bardzo dotknęła ich tragedia dziedziczki fortuny Hiltonów, zapewniają Paris, że zarówno na ich stronie internetowej jak i w biurze odbywa się... czuwanie przy świecach, które trwać będzie do końca jej "niesprawiedliwego uwięzienia".

Zobacz teledyski Paris Hilton na stronach INTERIA.PL.

Zobacz serwis plotkarski POMPONIK.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Czekaj | Paris Hilton | projektanci | paris

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje