Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Kto zagra głównego bohatera?

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że powstanie książka, opisująca życie Krzysztofa Krawczyka. Według najnowszych doniesień w planach jest również serial.

Powstanie serial o życiu Krzysztofa Krawczyka
Powstanie serial o życiu Krzysztofa KrawczykaAKPA

Krzysztof Krawczyk zasłabł w domu 5 kwietnia i trafił do jednego ze szpitali w Łodzi. Później żona piosenkarza Ewa Krawczyk zaprzeczyła, że przyczyną śmierci był COVID-19.

Andrzej Kosmala był menedżerem i przyjacielem Krzysztofa Krawczyka przez ostatnie 47 lat.

Kosmala przyznał, że ostatnie słowa Krawczyka, jakie mu powiedział - "prowadź wodzu" - wciąż są aktualne i nadal zamierza dbać o dobre imię swojego przyjaciela. W mediach społecznościowych regularnie publikuje nowe wpisy na temat wokalisty, który zmarł w wieku 74 lat.

Według doniesień "Super Expressu", menedżer jest w trakcie pisania książki o życiu prywatnym i zawodowym Krawczyka. "Ta książka to kontynuacja biografii 'Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino'" - zdradził.

Krzysztof Krawczyk - Parostatek (Opole '79)

Według najnowszych doniesień portalu powstanie również serial o życiu artysty. "Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej 'Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino'" - zdradził Kosmala. "Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego" - dodał. 

Krzysztof Krawczyk (1946 - 2021)
Krzysztof Krawczyk (1946 - 2021)
Krzysztof Krawczyk (1946 - 2021)
Krzysztof Krawczyk (1946 - 2021)
+18

Główna rola również nie została jeszcze obsadzona. "Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka" - wyjaśnił menedżer.

"Wydarzenia": Pożegnanie Krzysztofa KrawczykaPolsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas