Reklama

Popek u Kuby Wojewódzkiego: "Z tęsknoty za krajem zacząłem ciąć mordę"

We wtorek (22 listopada) w programie Kuby Wojewódzkiego gościem był Popek, Sobota i Matheo oraz debiutujący na scenie muzycznej aktor Paweł Domagała.

Popek gościł w programie Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu kontrowersyjnego rapera Popka. Oprócz niego gośćmi byli także Sobota i Matheo oraz debiutujący na scenie muzycznej aktor Paweł Domagała.

Reklama

Popek w programie zdradził m.in., dlaczego wytatuował sobie gałki oczne.

"Mi się wydaje, że to tęsknota za Polską (...) Tak wylewałem swój żal... Z tęsknoty za krajem zacząłem ciąć mordę" - mówił raper.

Zapytany przez Wojewódzkiego o moment, w którym samozwańczy Król Albanii przestał wierzyć w Boga, raper odpowiedział: "Jak zobaczyłam na National Geographic, że pochodzimy od małp".

"Daję ci słowo - nie pochodzimy razem z tej samej małpy, co Domagała" - powiedział Wojewódzki, wskazując na siedzącego obok aktora. Ten jednak zripostował krótko, lecz treściwie: "W to akurat wierzę".

Kuba Wojewódzki zapytał również Popka o jego marzenia. Te jednak nie są zbyt górnolotne, ponieważ raperowi "i tak wszystko spada z nieba". "Chcę robić muzykę. Kocham muzykę jak dziecko swoje. Więcej marzeń nie mam" - odpowiedział Popek.

W trakcie programu panowie rozmawiali także na temat płyty "Trzej królowie", nad którą pracują Popek, Sobota i Matheo.

"To będzie płyta odmienna od tego, co robiłem do tej pory z Popkiem i z Sobotą. Przemieszanie trzech styli, ale zamknięte we wspólne ramy. Chcę pokazać coś innego, coś, czego ludzie nie znali do tej pory. Będą tam różne treści, ale już bez pewnego szaleństwa, do którego ludzie zostali przyzwyczajeni do tej pory. Zupełnie inna odsłona, troszeczkę bardziej na temat, bez oszołomki" - mówił o albumie Matheo.

"Oczywiście, to teksty pisane dla was wszystkich, nie tylko dla bandziorów, którzy się ze mną wychowywali. Jakbym chciał napisać kawałek na temat ‘jebać policję’ i chciał zrobić z niego radiówkę, zrobiłbym to tak, że nawet twoja babcia, która dostała kiedyś mandat, by się w nim odnalazła" - twierdził w programie Wojewódzkiego Popek. 

Premiera płyty zapowiedziana jest na początek 2017 roku. 

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Popek | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje