Reklama

Reklama

Ponętna Paris Jackson prezentuje swoje półnagie zdjęcia na Instagramie

Córka Króla Popu Michaela Jacksona, ma już 20 lat. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych pokazując swoje życie, czasami na bardzo odważnych fotografiach. Paris Jackson na swoim Instagramie co jakiś czas publikuje wyzywające, półnagie zdjęcia.

20-letnia Paris Jackson jest mocno zafascynowana hippisami, co widać chociażby na publikowanych na Instagramie zdjęciach, nierzadko bardzo odważnych.

Nie krępuje ją nagość, ceni też życie na łonie natury.

Dziewczyna jest aktywistką zaangażowaną m.in. w pracę wolontariusza na rzecz zwierząt.

Kocha przyrodę i działa na rzecz ochrony środowiska. Zgłębia też swoją duchowość.

W kontekście problemów z depresją nie dziwi to, że Paris poszukuje swojej duchowości. Na jej zdjęciach widać różne symbole związane z religiami Wschodu. Jest wrażliwa na prawa zwierząt i działa na rzecz podniesienia świadomości ludzi na temat ich degradującego wpływu na środowisko naturalne.

Reklama

Nie raz Paris Jackson publikowała na Instagramie swoje półnagie zdjęcia.

Ostatni czas nie należy dla dziewczyny do najłatwiejszych. Wszystko za sprawą filmu dokumentalnego na temat jej ojca "Leaving Neverland". Michael Jackson jest w nim oskarżany o nadużycia seksualne wobec nieletnich. Rodzina muzyka bardzo szybko wydała oświadczenie w tej sprawie.

"Jesteśmy oburzeni, że media - bez cienia fizycznego dowodu - uwierzyły w słowa dwóch kłamców, ignorując opinię setki rodzin i przyjaciół z całego świata, które spędziły czas z Michaelem, doświadczając jego legendarnej serdeczności. Ludzie zawsze atakowali Michaela. Był łatwym celem, bo się wyróżniał. Ale był też obiektem szczegółowego śledztwa, w wyniku którego uznano go za niewinnego. Twórcy filmu nie byli zainteresowani prawdą, nie rozmawiali z osobami znającymi Michaela - z wyjątkiem dwóch krzywoprzysięzców i ich rodzin" - czytamy w oświadczeniu rodziny Jacksona.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy