Pomoże koledze ze ślubem?

Raper Jay-Z zaoferował brytyjskiemu piosenkarzowi Robbiemu Williamsowi pomoc w organizacji ceremonii ślubnej i wesela z jego narzeczoną - Aydą Field.

Jay-Z, który poślubił w 2008 roku gwiazdę pop Beyonce podczas trzymanej w tajemnicy przed mediami ceremonii w Nowym Jorku, twierdzi, że chce pomóc Williamsowi, bo wie, jak wydać wspaniałe przyjęcie.

Reklama

"Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł pomóc Robbiemu w organizacji wesela. Jestem pewien, że zależy mu na tym, aby było to ekstrawaganckie przyjęcie. W ubiegłym miesiącu obchodziłem swoje 40. urodziny na Dominikanie. To byłoby doskonałe miejsce na jego wesele. Tamtejsze widoki zapierają dech w piersiach. Jest tam wszystko - piękne plaże, wspaniała sceneria i pola golfowe. Co więcej, łatwo byłoby tam przylecieć gościom" - powiedział raper w wywiadzie dla brytyjskiej gazety "The Sun".

Spekulacje o tym, że Williams i Field, partnerka piosenkarza od trzech lat, są zaręczeni pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz znalazły swoje potwierdzenie. Twórca hitu "Angels" oświadczył się swojej wybrance podczas świąt Bożego Narodzenia, a kilka dni później widziano na jej palcu pierścionek z imponującej wielkości diamentem.

Jay-Z zaprosił już parę na obiad, podczas którego mają ustalić szczegóły organizacyjne przyjęcia weselnego. Potentat na rynku muzyki hip hop zaoferował Williamsowi i Field także szczególny prezent ślubny.

"Część rozrywkowa odegrała dużą rolę na moim weselu i jeśli Robbie skorzysta z mojej pomocy, to powinniśmy z Beyonce iść z nimi na obiad i pomóc im w ustaleniach. Beyonce jest niesamowita, jeśli chodzi o organizację imprez, uwielbia to" - powiedział raper.

"Nie wiem, jakie są plany Robbiego co do muzyki na jego weselu, ale jako prezent ślubny, po wszystkich przemowach, mógłbym dać tam mały koncert" - dodał.

Zobacz teledyski Robbiego Williamsa na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Trzy razy zrywał z dziewczyną

Robbie - mistrz zwrotów akcji

Dowiedz się więcej na temat: JAY-Z | Robbie Williams | koledzy | muzyka | beyonce | raper | Jay - Z | Shawn Carter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje