Polska gwiazda zaśpiewała na ślubie Liroya! Nie kryto wzruszenia

Po sieci krążą zdjęcia z sobotniego ślubu Liroya. Na ślubnym kobiercu stanął z ukochaną Dorotą, a ceremonię zwieńczył akustyczny występ polskiej gwiazdy.

Liroy wziął ślub!
Liroy wziął ślub!DDTVNAKPA

30 czerwca Piotr Liroy-Marzec wziął ślub z ukochaną partnerką Dorotą. Para zorganizowała wesele w restauracji "Zajazd nad Stawem" w Grabówku, na które zaprosiła tylko najbliższe grono. Jak widać, nowożeńcy chcieli uczcić ceremonię nad malowniczymi Kaszubami, z dala od Warszawy. Wszystkiemu dopisywała piękna słoneczna pogoda.

Raper podzielił się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia. Widzimy na nich szczęśliwych zakochanych, którzy pobrani odchodzą od ołtarza, a goście obsypują ich płatkami białych róż. Wszystko zostało zorganizowane w plenerze nad jeziorem. Pod fotografią Liroy napisał: "Piękny dzień".

Maria Sadowska zaśpiewała na ślubie Liroya

Żona rapera opublikowała na swoim Instagramie nagranie z ceremonii ślubnej. Okazało się, że uroczystość zwieńczyła znana polska gwiazda, Maria Sadowska.

Znana w świecie muzyki z tworzenia głównie utworów jazzowych, zasiadała także na fotelu jurorskim przez pięć edycji The Voice of Poland. Co ciekawe, do zwycięzstwa poprowadziła aż trzech wokalistów: Mateusza Ziółka, Juana Carlos Cano i Krzysztofa Iwaneczko. Ale na tym nie poprzestała! Na swoim koncie posiada reżyserię filmów, takich jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Dzień Kobiet" czy "Dziewczyny z Dubaju".  

Sadowska na ślubie Liroya wykonała akustycznie swoją piosenkę "Kocham cię". Co ciekawe, ze sławnych osobistości na weselu pojawił się również Antoni Królikowski.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}