Reklama

Polka karą za słuchanie rocka

Czy można karać za głośne słuchanie muzyki rockowej? Owszem, można, w każdym bądź razie w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w miejscowości Cambridge, w stanie Ohio. Tam właśnie skazano młodego fana rocka za to, że zakłócał spokój poprzez jeżdżenie swoim samochodem po całym mieście i głośne słuchanie muzyki.

19-letni osobnik, nazywający się jak na ironię Alan Law [law - ang. prawo], jeździł podobno jak szalony po całym Cambridge swoim samochodem, z którego oprócz odgłosów silnika dobiegały dźwięki ostrej rockowej muzyki. O ile mieszkańcy byli w stanie znieść piski opon i ryk silnika, to za nic nie mogli się przyzwyczaić do ostrej muzyki, której słuchał podczas jazdy Adam.

Sprawa trafiła więc do sądu, a ten przychylił się do stanowiska mieszkańców nie przepadających za głośnym słuchaniem rocka w miejscach publicznych. Wymiar sprawiedliwości dał jednak 19-latkowi wybór kary - 100 dolarów grzywny albo...cztery godziny słuchania polki. Adam wybrał drugą opcję. Ciekawe, czy zniechęci go to do słuchania muzyki rockowej? Skoro jednak skoro zaoszczędził 100 dolarów to chyba wyda je na płyty i benzynę...

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kara | Cambridge | w stanie Ohio | słuchanie muzyki | Polka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy